Увага! Інформація давно не пройшла планову перевірку і, можливо, втратила свою актуальність.

Садиба Бойцуняків

      Івано-Франківська область, Косівський р-н с. Шешори, присілок Царина.
      +38 (03478) 52147 +38 (097) 4968399 Леся

      Садиба Бойцуняків знаходиться у с. Шешори, 7 км від центру села, близько 20 км від Косова. Має зручний під'їзд. Біля будинку є тераса, мангал та альтанка.

      На першому поверсі будинку – їдальня та два санвузли: душ та ванна. За бажанням можна користуватися кухнею. Всі номери, а також кімната для відпочинку з телевізором, – на другому поверсі.

      У будинку автономне водяне опалення, холодна та гаряча вода постійно. Прибирання кімнат, зміна постелі, рушників – за потребою або бажанням клієнтів.

      На замовлення за додаткову оплату можна організувати:

      • трансфери з вокзалів (Коломиї, Косова), до витягів;
      • сауну за попередньою домовленістю;
      • приготування шашликів;
      • гуцульський одяг для фотографування;
      • екскурсії, поїздки до сувенірного ринку.

      А також купання в річці, риболовля форелі в ставку, бадмінтон, походи в гори (зокрема на полонину до пастухів, до Каменю Довбуша), збирання грибів, ягід, кінні та санні прогулянки.
      Є прокат лижного спорядження; і 500 м до найближчого лижного витягу.

      Дістатися до садиби можна автомобілем з Івано-Франківська на Коломию, далі на Косів; в селі Пістинь звернути на Космач. Садиба знаходиться майже в кінці села Шешори перед Прокуравою.
      Залізницею та автобусом: потягом до Коломиї, далі автобусом або маршруткою на Космач.

      У Вартість проживання входить триразове харчування!!

      Соціальний рейтинг
      1
      ---

      Реклама

          Додати коментар

          Им'я

          Электронна пошта

          Контактний телефон

          Тема повідомлення

          Текст

          Поскаржитися на коментар

          Ви можете поскаржитися на коментар, якщо знайшли в ньому неправдиву інформацію або таку що зачіпляє Ваші почуття.

          В тексті повідомлення Ви можете написати причину вашої скрарги.

          Ваша скарга буде розглянута модератором та не буде висвітлена в ленті повідомлень.

          Відповісти на коментар

          Пишучи коментар, дотримуйтеся будь-ласка етики спілкування. Якщо Ви не зареєстрований користувач, Ваш коментар буде додано після модерації.

          Якщо бажаєте отримати повідомлення про відповіді на Ваше повідомлення, залиште свій E-mail у відповідному рядку.

          Додати коментар

          Пишучи коментар, дотримуйтеся будь-ласка етики спілкування. Якщо Ви не зареєстрований користувач, Ваш коментар буде додано після модерації.

          Якщо бажаєте отримати повідомлення про відповіді на Ваше повідомлення, залиште свій E-mail у відповідному рядку.